Porażka w Czyzowicach !

Niestety gdy wydawało się że Nasz zespół zacznie regularnie zdobywać punkty znowu wyjazdowa porażka tym razem z drużyną Naprzód Czyżowice 1-2. Po meczu w którym Nasza drużyna dominowała i powinna odmieść zdecydowane zwycięstwo przegrywamy na własne życzenie. Już w 13 minucie po błędzie Pucki który miał blokować piłkę aby wyszła na aut bramkowy ( tak wołał do niego bramkarz) piłkę do środka zagrywa zawodnik gospodarzy którą wykańcza napastnik Czyżowic 1-0. Nasza drużyna prowadzi grę, gdy wydaje się że jesteśmy bliscy zdobycia bramki długie podanie do napastnika gospodarzy ( jest na spalonym) nasz bramkarz mija się z piłką i zawodnicy Czyżowic wykańczają akcję 2-0. Ale po dwóch minutach Błażej Pawliczek w zamieszaniu z najbliższej odległości daje nam bramkę kontaktową ( 2-1) i tak kończy się pierwsza połowa.Po zmianie stron zmiany w naszym zespole na boisko wchodzą Tlołka oraz Baranek jeszcze bardziej atakujemy,lecz drużyna gospodarzy dobrze jest zorganizowana w obronie i mimo zdecydowanego naporu oraz sytuacji m.in. Pawliczek, Błażejowski nie doprowadzamy do remisu - mecz kończy się 2-1. W naszym zespole brakowało dziś ( i nie tylko dziś) egzekutora który wykończyłby akcję. Nasz obecnie najlepszy strzelec Dawid Bober zmieniał dziś stan cywilny - Życzymy Wszystkiego Najlepszego.