Przegrywamy !

Niestety kolejna porażka naszej drużyny tym razem w meczu wyjazdowym z drużyną Przyszłość Rogów 0-1. Mecz bardzo wyrównany, pierwsze 15 minut w bardzo wysokim tempie, później również szybko lecz dalej niedokładnie. Mnóstwo podań niedokładnych po obu stronach, w środku pola lepsza drużyna gospodarzy, nasi zawodnicy są wolniejsi (wyprzedzani) oraz graja bez pomysłu. Jedyna bramka pada po stałym fragmencie gry (prawie w każdym spotkaniu tracimy bramki po stałych fragmentach gry ) rzut rożny dośrodkowanie i niepilnowany zawodnik gospodarzy z 4 metrów głową zdobywa zwycięską bramkę. Nasza drużyna rusza do ataków które są rozgrywane jak wyżej napisałem bez pomysłu, jest linia obrony gdzie nasi rozgrywają piłkę nikt w środkowej strefie nie wychodzi na pozycję przerzut do linii ataku i strata piłki. Drużyna gospodarzy wykorzystuje to że nasz zespół rzucił się do ataku i groźnie kontratakuje stwarzając 3 groźne akcje. Nasz zespół stworzył w tym spotkaniu jedynie jedną sytuację groźną w 91 minucie, lecz bramkarz gości popisał się wspaniałą interwencją.

Niestety ale bez pomysłu na grę (pomocnik rozgrywający) oraz klasowego napastnika walczyć będziemy o utrzymanie.