Derbowe zwycięstwo !

W ostatniej kolejce spotkań rundy jesiennej nasz zespół odniósł zwycięstwo w meczu derbowym z LKS Gwiazdą Skrzyszów 2-0 (0-0) po bramkach Kamila Baranka i Dawida Bobra. Mecz toczył się w trudnych warunkach atmosferycznych na grząskiej murawie. Było to typowe spotkanie derbowe obfitujące w wiele starć i walką na całym boisku, za tę walkę należy pochwalić nasz zespół. Pierwsza połowa to przewaga naszej drużyny która nie wykorzystała dogodnych sytuacji m.in. Artur Łaciok. Początek drugiej połowy to przewaga drużyny gości, która także marnuje sytuacje. Pierwszą bramkę dla naszej drużyny zdobywa Kamil Baranek który po lewej stronie ogrywa bramkarza i strzela do pustej bramki. Drużyna gości próbuje odpowiedzieć, lecz nasi zawodnicy to wykorzystują i groźnie kontratakują stwarzając mnóstwo sytuacji bramkowych, lecz świetnie spisuje się bramkarz gości albo nasi zawodnicy fatalnie pudłują m.in. Błażej Pawliczek (kilka sytuacji) Kamil Baranek. Gdy wydawało się że mecz zakończy się wynikiem 1-0 w zamieszaniu podbramkowym Dawid Bober strzela pod poprzeczkę i wygrywamy 2-0. Gdyby nasi zawodnicy wykazali się lepszą skutecznością wynik byłby o wiele wyższy. Dziękujemy naszej drużynie za walkę, która nie zawsze była w tej rundzie.