Porażka na poczatek !

Nasz zespół niestety rozpoczął sezon 2014/2015 od wyjazdowej porażki na którą na pewno nie zasłużył będąc drużyną większości spotkania lepszą. Lecz nie styl gry się liczy i sytuacje ale liczba strzelonych bramek.Spotkanie rozgrywane w dobrym tempie, pierwsza połowa do 44 min. należała do naszego zespołu który nie wykorzystał dobrych sytuacji - co się zemściło i do szatni dostaliśmy bramkę. Po przerwie Nasza drużyna ruszyła do odrabiania strat i po bramce Artura Łacioka doprowadzamy do remisu 1-1. Wówczas oddaje inicjatywę gospodarzą, którzy po naszych błędach w obronie (Krzysztof Łaciok- obrońca- wybija piłkę z linii bramkowej , karny) wychodzą na prowadzenie 2-1.

To była końcówka meczu więc Nasza drużyna rusza do ataku aby odrobić straty, lecz w doliczonym czasie gry tracimy trzecią bramkę wynik 1-3.

Drużyna rezerw remisuje 3-3 na boisku Forteca Świerklany II po bramkach Sebastiana Gatnera oraz dwóch Busa.