Wyjazdowa porażka !

Niestety kolejna porażka tym razem na wyjeździe z drużyną Polonia Marklowice 3-5 (1-2), po słabej grze obronnej i naszego bramkarza ( był to pierwszy tak słaby występ po przejściu do naszego klubu). Niestety nasza drużyna mimo tego samego składu, który tak wspaniale prezentował się w poprzednim sezonie ten sezon rozpoczął bardzo źle. Już po 5 kolejkach tracimy 13 bramek, a w poprzednim całym sezonie straciliśmy 30 bramek. Strzelamy na wyjeździe 3 bramki a znowu przegrywamy spotkanie.

Mecz nie toczył się w wysokim tempie , przewagę optyczną posiadała nasza drużyna, lecz przy wyprowadzaniu piłki przez Błażejowskiego tracimy piłkę zawodnik gości podciąga do końcowej linii boiska i dośrodkowuje, nasz bramkarz wypuszcza piłkę przed siebie co wykorzystuje napastnik Marklowic i 1-0. Nasza drużyna strzela bramkę po rzucie karnym a strzelcem jest Marcin Pawłowski. Drugą bramkę tracimy jeszcze przed przerwą dośrodkowanie z rzutu rożnego Tomasz Bąkowski piąstkuje lecz jego wybicie jest krótkie i przy biernej postawie obrońców zawodnik Marklowic strzela drugiego gola 2-1. Po przerwie nasza drużyna rusza do zdecydowanego ataku, zamykamy drużynę gospodarzy na ich połowie co musi się skończyć bramką i właśnie po jednym z rzutów rożnych Dawid Bober uprzedza obrońców gospodarzy i jest remis 2-2. Kolejna bramka to długie podanie z linii obrony Tomasz Świerzyński przedłuża piłke głową do Dawida Bobra a ten w sytuacji sam na sam strzela swą drugą bramkę i prowadzimy 3-2. Nasz zespół powinien w tym momencie spokojnie rozgrywać piłkę zwracając większą uwagę na obronę, natomiast zmiany w naszej drużynie oraz błędy : znowu stały fragment gry bramkarz nie dosięga piłki i 3-3, 4 i 5 bramka prawie identyczne zawodnik gospodarzy wychodzi środkiem na pozycje sam na sam i strzela bramkę przy 4 bramce czterech zawodników próbuje odebrać piłkę po prawej stronie a ten odgrywa piłkę do środka i po .... przy 5 bramce za wolny okazał się Kacper Kąkol.