Jest Zwyciestwo !

Jest kolejne zwycięstwo naszej drużyny, które przyszło bardzo ciężko po dobrym spotkaniu i walce przez 90 minut a nawet 93. Spotkanie bardzo wyrównane z optyczną przewagą naszej drużyny do czego nas przyzwyczaili.Od początku mamy kilka sytuacji do strzelenia bramki Artur Łaciok dwie oraz Dawid Gołdyń powinni strzelić bramki ale bramkę strzelili goście po znowu niepewnym zagraniu naszych obrońców. Wyrównaliśmy w doliczonej minucie pierwszej połowy po dośrodkowaniu głową bramkę zdobywa Artur Łaciok. Druga połowa bardzo wyrównana ale znowu końcówka należy do nas i po bramce w 91 minucie Błażeja Pawliczka wygrywamy spotkanie. Kolejne zwycięstwo podciąga nas w tabeli oby tak do końca rundy co będzie bardzo ciężkie bowiem czekają nas dwa wyjazdy oraz mecz z liderem Gwiazdą Skrzyszów.