Słabo i bez punktów !

Bardzo słaba gra naszej drużyny i porażka 2-4. Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków drużyny gospodarzy, którzy wykorzystali błąd w środkowej linii naszego pomocnika (Jacek Sajbor) piłkę po prawej stronie otrzymuje napastnik Lubomi, brak krycia po lewej stronie i 1-0 dla gospodarzy. Nasi zawodnicy doprowadzają do remisu po zamieszaniu w polu karnym celnym uderzeniem popisuje się Przemysław Błażejowski (nawet kibice nie są pewni kto zdobył bramkę). Wydawało się że nasz zespół przejął inicjatywę tym bardziej że ok. 27 minuty gospodarze zostali ukarani czerwoną kartką, lecz mimo przewagi znowu tracimy bramkę po stałym fragmęcie gry (wrzutka piłka mija 4 naszych zawodników i z najbliższej odległości strzał pod poprzeczkę ) 1-2. Druga połowa to atak naszej drużyny która gra w przewadze lecz gramy bez pomysłu na rozegranie i nawet nie stwarzamy sytuacji podbramkowych natomiast zawodnicy Lubomii ustawieni są na kontry które wykorzystują najpierw strzelają nam trzecia bramkę (prawdopodobnie ze spalonego) lobują bramkarza oraz wykańczają szybką kontrę po lewej stronie 1-4. Dodatkowo po stracie bramki Wojciech Swoboda fauluje napastnika Lubomii wychodzącego na czystą pozycję i siły na boisku się wyrównały. Do końca spotkania my atakujemy doprowadzając do trzech sytuacji sam na sam z bramkarzem ale nie gospodarzy tylko Tomasz Bąkowski nas ratuje przed utrata następnych bramek, a my w końcówce wywalczamy rzut karny (Błażej Pawliczek ) który sam poszkodowany zamienia na bramkę. Ogólnie bardzo słaby mecz naszej drużyny która mimo gry w przewadze traci kolejne bramki spóźnione zmiany no i lepiej nie pisać więcej ......

Jeśli tak będziemy grać to punktów nie zdobędziemy już w tej rundzie.